Napište nám

Meruňkové knedlíky s tvarohem

Jana Bönischová 21.01.2020
Dobrý den,
Chtěla jsem se zeptat k včerejšímu obědu. Dcera měla objednané meruňkové knedlíky s tvarohem a říkala, že to byly obyčejné nakrájené houskové knedlíky. Co je na tom prosím pravdy? Byl to nějaký zbytek, či se to takto ve Vaší jídelně vaří? Děkuji za odpověď. Jana Bönischová

dotaz.

pytlice.d@seznam.cz 06.09.2019
Dobrý den. Dnes byl k obědu ptáček a rýže. To, že to vůbec jako ptáček nevypadalo, to by snad tak nevadilo. Ale že to bylo tvrdý, že to vůbec nešlo ukrojit, to si myslím, že vadí. Když neumíte uvařit hovězí maso, tak ho radši nevařte. Myslím, že tohle by jste asi doma rodině k obědu nedaly. I ta moje vnučka říkala, že to bylo tvrdý. Psala jsem Vám už kolikrát, ale asi to nikoho nezajímá. Děkuji.strávník.

názor

pytlice.d@seznam.cz 16.11.2018
Píši už podruhé a nikdo mi nebyl schopen odpovědět. Myslím, že rodiče platí obědy a děti to ani nejedí. Většinou je hlavně tvrdé maso, že se nedá rozkousat. Myslím si, že není problém, maso udělat tak, aby se dalo rozkousat. Vím, o čem mluvím. Také jsem se pohybovala v práci u jídla. Zamyslete se nad tím. Děkuji.Kotrčová.

Re: odpověď názor

Hlasová Hana ředitelka ŠJ 27.11.2018
Dle mých zkušeností je maso měkké. Někdy v minulosti býval problém s hovězím masem, který se vyřešil změnou dodavatele. Vepřové maso používáme pouze libové - karé, které je sušší. Proto se musí, stejně jako kuřecí, krájet po vláknu.

Re: Re: odpověď názonázor

pytlice.d@seznam.cz 30.11.2018
A podle mých zkušeností, je maso tvrdé, že nejde někdy vůbec kousat. Stěžovaly si na to některé děti a i senioři. Já jsem pracovala také u jídla, a vím, že jsme měly maso měkké.Ale to už je věc každé jídelny. A to, že je někdy opravdu tvrdé, vím z vlastní zkušenosti. CHutnala jsem ho, Ale je to jen můj názor. Děkuji.

názor

pytlice.d@seznam.cz 12.06.2018
Dobrý den. Myslím si, že obědy jsou dobré, ale maso je tvrdé, brambory jsou tvrdé a i rýže. Myslím si, že by si děti zasloužily měkčí maso. Máma je také bere obědy a maso nemůže rozkousat. Děkuji.

pohled strávníka

Jaroslav Syneček, Ing, CSc 16.06.2017
Dobrý den !
Velice rád píši tento email. Hluboce se skláním a obdivuji jednak vstřícný přístup personálu, organizaci stravovny i sestavu jídel. A samozřejmě i vedení, které dokázalo vytvořit tak vysoce funkční zařízení.
Děkuji a těším se po prázdninách.
Syneček

Re: pohled strávníka

Hlasová Hana - ředitelka ŠJ 20.06.2017
Vážený pane Synečku,
za celý kolektiv školní jídelny Vám velmi děkuji za slova chvály, která jsou pro nás tou nejhodnotnější odměnou.
Zvláště v dnešní uspěchané době, kdy jsme zvyklí spíš hledat a komentovat chyby, nás pochvala hřeje u srdce.
Vynasnažíme se, abychom Vaši důvěru nezklamali.
Přeji Vám pevné zdraví a dobrou chuť
Hlasová Hana - ředitelka ŠJ

Přidat nový příspěvek

Kontakt

Školní jídlena Praha 22 Nové náměstí 1100/1
Praha 10 - Uhříněves
104 00
Ředitelka Bc. Hana Hlasová
267 712 690, 731 937 714

IČO: 70971382

Číslo účtu: 2110748270 / 2700
sjpraha22@volny.cz